לייעוץ חייגו: 04-6922722/11 | 052-3794024   

תכון בית פרטי

בחירת אדריכל

privatehouse

אתם לקראת אחד האירועים החשובים ביותר לפניהם תעמדו: בניית בית חלומותיכם. בתהליך הבניה עליכם לקבל עשרות החלטות וכל אחת יכולה להיות מכריעה. מהם תנאי המגרש והשטח? מהם כללי הבניה במקום? מהו טעמכם האישי? איזה תקציב להשקיע?
ההחלטה החשובה ביותר הינה: מי יתכנן את הבית? תפקידו של המתכנן לחבר בין הרצון לבין תנאי המציאות. המתכנן מוביל אתכם כל הדרך להגשמת החלום תוך התיחסות למציאות התקציבית, לתנאי השטח ולצרכים שלכם.
אנחנו במשרד האדריכלות של טלי ארז שמים דגש על המקצועיות ועל הכימיה הבינאישית. אנחנו מאמינים שהחלום מתגשם במלואו רק כאשר קיימת תקשורת טובה בין הלקוח למתכנן.

תהליך התכנון האדריכלי

שלבי העבודה:
מסקיצות ראשוניות לתכנית מוסכמת:
לאחר שהחלטת כי משרד האדריכלות שלנו יגשים לכם את החלום, אנחנו מתחילים בתהליך התכנון. בשלב הראשון נקבל מכם את נתוני הבניה; אנו מתחילים ללמוד את תנאי השטח, התקציב איתו אתם ניגשים לפרויקט וכמובן ללמוד על החלום שלכם.
על סמך נתונים אלה נכין סקיצות ראשוניות. אתם תבחנו את התוכניות הראשוניות שקיבלתם, תחשבו, ותבקשו תיקונים ואנחנו נתקן, אולי נציע תכניות אלטרנטיביות, וכך במספר פגישות נגיע לתכנית מוסכמת.:

הכנת בקשה להיתר בניה:
זהו שלב טכני שבו אנו מעלים על פורמט סטנדרטי את התכניות המוסכמות בליווי חישוב שטחים, תכנית ממ"ד מפורטת ועוד כדי לקבל את אישור הוועדה לתכנון ולבניה לבניה.

הכנת תוכניות לביצוע:
בשלב זה נכין תוכניות אדריכליות לביצוע (פתחים, חדרים, נישות, חזיתות, ריצפה, גגות, חתכים, חשמל, אינסטלציה, מדרגות, קומות, אלמנטים מיוחדים, עיצוב פנים, תאורה, מתקנים מיוחדים ועוד). התכניות מאוד מפורטות כדי לא להשאיר למבצע אפשרות לאילתורים. סט תכניות כזה מהווה את הבסיס למציאת הקבלנים המבצעים, ע"י השוואת מחירים ובדיקת המלצות ומשמש בהמשך לביצוע הבניה..

פיקוח עליון:
התכנון האדריכלי כולל פיקוח עליון.המתכנן מלווה את תהליך הבניה באופן פעיל בעזרת מספר ביקורים באתר הבניה.תהליך זה הוא בנוסף לפיקוח צמוד ולאחריות הקבלן על העבודה.