לייעוץ חייגו: 04-6922722/11 | 052-3794024   

אדריכלות ישראלית

בתי אב ישראלים ומנהלי חברות רבים בוחרים לתכנן את בתיהם על ידי חברות אדריכלות חיצוניות, שמוקדיהן נמצאים בחו"ל. בהרבה סוגי שירות יש לאפשרות זו יתרונות רבים, אך לא כך הדבר במקרה של אדריכלות. חשוב להבין כי בבחירה של אדריכל מחו"ל יש חסרונות רבים, ההופכים את הבחירה ללא משמעותית, ואף לא נכונה במקרים רבים.

למה כדאי ללכת דוקא על אדריכלות ישראלית?

לאדריכלות חו"ל יש חסרונות בולטים שעשויים לצוץ בזמן העבודה, כמו הערכת מחירים לא נכונה, קצרים בתקשורת ובהרבה מקרים גם אזורי זמן שונים - העשויים להשפיע באופן משמעותי על קצב ההתקדמות. אך מעל לכל, חשוב להבהיר כי היום יש לאדריכלות הישראלית יש המון מה להציע, לא פחות ממה שמוצע בזו האמריקאית או האירופאית. בארץ פזורים שלל משרדי יוקרה המתמחים בחדשנות ובעיצובים חדשים - ואכן ניתן לראות כיצד שוק זה פורח וצובר לאט לאט תאוצה במקומות שונים ברחבי הארץ. ומלבד זאת, אדריכלות ישראלית מאופיינת בעוד שני יתרונות מרכזיים, ההופכים את העבודה למשתלמת וטובה באמת:

קשר אישי וישיר

במקרה של אדריכלות ישראלית, בשונה מאדריכלות חו"ל, אתם נהנים מקשר ישיר ובלתי אמצעי עם המתכנן שלכם. בנוסף, בזכות ריבוי הפגישות והמגעים עם החברה המתכננת תוכלו להיות בטוחים שהאדריכל מכיר אתכם באמת, והוא יידע לקלוע בדיוק לטעם שלכם ולחזון שאתם רואים בעיני רוחכם, אם זה בבנייה ירוקה או עיצוב פנים עד לפרט הקטן ביותר.

קשר למקום

מלבד היתרון של הקשר האישי אליכם, אדריכלות ישראלית יכולה להציע גם תכנון מדויק, הקשור למקום באופן נכון. כך, באפשרותה ליצור קשרים עיצוביים לא רק עם ההיסטוריה של המקום (ולכל מקום יש היסטוריה שראוי להתחשב בה), אלא גם עם הקשר האקטואלי ולאזור - באופן שלוקח בחשבון גם את מצבו היום, וגם את הציפיות העתידיות לגביו בהמשך. כך תוכל להבטיח לעצמכם תכנון טוב, רלוונטי ועדכני - שיבטיח את הרושם שאתם כה מחפשים, בין אם יהיה מדובר ברושם של העוברים והשבים, ובין אם לדיירים או לעובדים והמבקרים במבנה. מוזמנים ליצור קשר עם משרד טלי ארז אדריכלות בטלפון 052-3794024 ונעזור לכם בכל מה שתצטרכו.