לייעוץ חייגו: 04-6922722/11 | 052-3794024   

תכנון בתי יוקרה

אם אתם בונים בית חדש או עוברים מקום, בודאי מעסיקה אתכם השאלה כיצד לתכנן אותו באופן נכון. אך אם אתם מעוניינים במשהו אחר וגדול, שמציע משהו מעבר לכל זה - אתם כנראה זקוקים לשירותים מקצועיים של עיצוב פנים ברמה גבוהה ויוקרתית. לצורך כך, הוקמו שלל משרדי תכנון אדריכליים המייעצים  בנושא עיצוב פנים וחוץ, שביכולתן להתאים את העיצוב הנכון, המהודר והמדויק ביותר עבורכם.

תכנון בתי יוקרה

הדבר הראשון שחשוב להבין כשמדברים על עיצוב יוקרתי, הוא שלא מומלץ לתכנן באופן אקלקטי ולא מסודר. רוב הבתים בישראל מעוצבים בשיטה הדומה לתל ארכיאולוגי: שכבה על שכבה על שכבה. אך האמת היא ששיטה זו היא חסרת טעם מובהק, והיא מדיפה ריח זול של חוסר ברירה. כדי להבטיח שהבית שלכם יהיה יפיפה באמת, עליכם להתייעץ בשירותיהם של יועצים המתמחים בנושא תכנון בתי יוקרה. רק באמצעות תכנון בתי יוקרה קפדני העושה חישוב מדויק מראש, תוכלו להבטיח לעצמכם את הבית שתמיד חלמתם עליו.

איך מוצאים חברת ייעוץ טובה?

הדבר החשוב ביותר שכדאי לבדוק כשניגשים לתחום תכנון בתי יוקרה, הוא למצוא משרד שיש לו תיק עבודות מרשים כמו לדוגמא טלי ארז אדריכלות. כמובן שגם בתוך המשרד עצמו חשוב מאד לבדוק איזה יועץ הכי מתאים למה שאתם מחפשים, מפני שלכל מעצב יש עולם שלם של סגנונות והעדפות משלו, וחשוב להקפיד לבחור באדם הספציפי שאליו התחברתם בעבודותיו הקודמות. ומלבד זאת כמובן מומלץ לבדוק מרכיבים כמו הוגנות מחיר, הפגנת ידע נרחב בתחום, ואיכות שירות המתבטאת באלמנטים כמו זמינות, ייעוץ קשוב ויחס אדיב.

הכל מתחיל ביחס טוב

עוד דבר שכדאי לקחת בחשבון בנושא זה, הוא הקשר היומיומי והאישי עם המעצב: זכרו כי האדם שיתכנן לכם את הבית הוא זה שאחראי למעשה על הגשמת החלום שלכם. לכן, חשוב מאד שהתחושה שלכם ביחס אליו תהיה כמה שיותר נעימה וחברית - וזאת על מנת ששני הצדדים יוכלו להרגיש בנוח לפנות זה לזה בכל נושא. כמובן שהדבר דורש גם מכם מידה מסוימת של פתיחות לרעיונות חדשים, אך חשוב מאד לבדוק איך אתם, באופן אישי ואינטואיטיבי, מרגישים ביחס למעצב שבחרתם לכם. מוזמנים להשאיר את פרטיכם בצור קשר ונדאג לחזור אליכם תוך זמן קצר ביותר או בטלפון 052-3794024 ונספק לכם את כל המידע הדרוש.